Kdo jsme

Investorem stavby a projektu Zelené residence Zlín je česká společnost GEFEST Invest s.r.o. se sídlem ve Zlíně.

Spolupracující společností GEFEST Invest s.r.o. je firma GEFEST Holding. Firma GEFEST byla založena v roce 1992 a během 25 let své existence se stala jedním z předních realitních developerů. V oblasti developerských projektů realizuje společnost GEFEST desítky projektů ze sféry staveb bytových komplexů včetně sociálního zázemí a občanské vybavenosti. Pozemky pro výstavbu jsou vybírány s maximálním důrazem na ekologicky příznivé podmínky, přičemž je vždy součástí garance plnohodnotné sociální adaptace. V neposlední řadě se GEFEST úspěšně podílí na stavbách administrativních budov a výstavbě komerčních prostor. Společnost GEFEST ročně realizuje přibližně 80 000 m² prodejní plochy. Během doby své existence si společnost vybudovala renomé založené na kvalitě a spolehlivosti. Je kladen důraz na použití prvotřídních materiálů při minimáních dopadech na životní prostředí.

Realitní činnost
Pozemky jsou vybírány s důrazem na ekologicky příznivé podmínky. Je kladen důraz na použití prvotřídních materiálů při minimáních dopadech na životní prostředí.
Developing
V oblasti developerských projektů realizuje společnost GEFEST projekty ze sféry staveb bytových komplexů včetně sociálního zázemí a občanské vybavenosti.
Zázemí investora
Společnost GEFEST ročně realizuje přibližně 80 000 m² prodejní plochy. Během doby své existence si společnost vybudovala renomé založené na kvalitě a spolehlivosti.

Náš tým

Roman Kneisl
Finanční a realitní specialista
Zuzana Vykoukalová
Jednatel společnosti GEFEST Invest s.r.o.